Lista kandydatów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu na aplikację kuratorską w Sądzie Rejonowym w Tarnowie oraz w Sądzie Rejonowym w Bochni

2020-07-17

sygn. konkursu KD-111-7/20                                       

 

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO DRUGIEGO ETAPU KONKURSU

NA APLIKACJĘ KURATORSKĄ W SĄDZIE REJONOWYM W TARNOWIE ORAZ W SĄDZIE REJONOWYM W BOCHNI


W nawiązaniu do ogłoszenia Prezesa Sądu Okręgowego w Tarnowie z dnia 22 czerwca 2020 roku w sprawie konkursu na stanowisko aplikanta kuratorskiego (Zarządzenie Prezesa Sądu Okręgowego w Tarnowie nr 36/20 z dnia 22 czerwca 2020 roku, sygnatura konkursu: KD-111-7/20), Komisja Egzaminacyjna po przeprowadzeniu I etapu konkursu wskazała listę kandydatów, dopuszczonych do II etapu konkursu na aplikację kuratorską w osobach:

 

 1. Bajda – Rudka Ewelina
 2. Bieńkowska Aleksandra
 3. Gibała Małgorzata
 4. Hawryś Małgorzata
 5. Langner Katarzyna
 6. Łukasiński Mateusz
 7. Łyżwa Michał
 8. Maciaszek Dawid
 9. Migdał Marcin
 10. Migdał Marzena
 11. Muskała – Biros Magdalena
 12. Włodarska Agnieszka
 13. Ziobro Wioletta
 14. Ziółkowska Aneta
 15. Zych Beata
 16. Żmuda Marzena            

Termin i miejsce II etapu konkursu: 10 sierpnia 2020 roku, godz. 9.30, sala 254, budynek Sądu Okręgowego w Tarnowie, ul. J. Dąbrowskiego 27.

Kandydaci proszeni są o zgłaszanie się z własnymi przyborami do pisania, jednocześnie przypominam, iż przed wejściem na salę egzaminacyjną kandydaci zobowiązani są do okazania dowodu tożsamości.

 

Z uwagi na sytuacją epidemiczną w kraju, mając na celu ochronę zdrowia i życia pracowników jak i interesantów tut. Sądu, w związku z potencjalnym zagrożeniem zarażenia wirusem COVID-19 kandydaci przystępujący do konkursu na aplikację kuratorską: zobowiązani są do poddania się kontroli temperatury ciała w budynku Sądu Okręgowego w Tarnowie, zachowania odpowiednich odległości od innych osób, posiadania maseczki lub innego rodzaju osłony służącej do zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Sądu Okręgowego w Tarnowie oraz przed wejściem na salę egzaminacyjną.

Po wejściu do budynku Sądu Okręgowego w Tarnowie kandydaci zostaną odpowiednio skierowani do Sali egzaminacyjnej przez pracowników ochrony. W związku z tym proszę, aby osoby przystępujące do konkursu zgłosiły się odpowiednio wcześniej do budynku Sądu, przy stanowisku Ochrony, tj. o godzinie 9.15.

Kategorycznie zabrania się samowolnego przemieszczania się kandydatów po budynku Sądu. 

W budynku Sądu może przebywać wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie mogą przebywać w budynku i uczestniczyć w konkursie osoby, które są chore, przebywają z osobą odbywającą kwarantannę lub izolację w warunkach domowych, albo sami są objęci kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych. Kandydaci wchodzący do budynku Sądu zobowiązani są do poddania się kontroli temperatury ciała, (na teren Sądu nie zostaną wpuszczone osoby u których wynik pomiaru temperatury ciała daje odczyt 38,0 O C i powyżej).

Przewodniczący Komisji Konkursowej
Wiceprezes Sądu Okręgowego
w Tarnowie
SSO Barbara Wójcik

Rejestr zmian dla: Lista kandydatów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu na aplikację kuratorską w Sądzie Rejonowym w Tarnowie oraz w Sądzie Rejonowym w Bochni

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Tarnowie
Wytworzył:
Sekcja Kadr
Opublikował:
Maciej Janikowski
Dokument z dnia:
2020-07-17
Publikacja w dniu:
2020-07-17
Opis zmiany:
b/d